Joomla Free Template by FatCow Hosting

Świetny występ zawodników PG2

W dniu 25.11.2016 r. w hali Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach odbył się półfinał wojewódzki w halowej piłce nożnej chłopców.  Uczniowie z PG 2 Krapkowice nie przegrali żadnego meczu i w rywalizacji  zajęli II miejsce w turnieju. Gratulacje!

Rewelacyjny występ dziewcząt z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach

Rewelacyjny występ dziewcząt z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach

W mistrzowski sposób drużyna dziewcząt z krapkowickiej dwójki osiągnęła pierwsze miejsce w powiecie  w halowej piłce nożnej.

Zdecydowane zwycięstwo i jednocześnie awans do półfinału wojewódzkiego zagwarantowały sobie podopieczne Zofii Żmudy, strzelając 17 goli w bramkę przeciwnika.

Mecz był sędziowany przez trzech arbitrów, którzy przyczynili się również do miłej atmosfery w trakcie rozgrywek.

Zawodnicy z naszej szkoły znów najlepsi!

W dniu 04.11.20116 r. w hali Publicznego Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach odbyły się powiatowe zawody w halowej piłce nożnej chłopców.

Uczniowie z PG 2 Krapkowice wygrali rywalizację i zajęli I miejsce w turnieju.

W dniu 25.11.2016 r. PG 2 Krapkowice będzie organizatorem zawodów wojewódzkich w halowej piłce nożnej chłopców.

 

W zawodach uczestniczyły wszystkie szkoły gimnazjalne z powiatu.

Zdecydowane zwycięstwo!

10.10.2016  na stadionie miejskim w Krapkowicach odbyły się mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Drużyny rywalizowały na dystansie 8x800 metrów. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zdecydowanie wygrała te zawody awansując jednocześnie do finałów mistrzostw województwa. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasze zawodniczki
ukończyły bieg z ponad minutową przewagą przed drugim zespołem. Gratulujemy całej drużynie.

Sukcesy w powiecie

29 września w Zdzieszowicach obyły się powiatowe biegi przełajowe. Bardzo dobrze spisali się na nich nasi uczniowie zdobywając aż 10 kwalifikacji do finałów wojewódzkich. Tym samym będziemy najliczniejszą reprezentacją gimnazjalną z naszego powiatu. Wśród dziewcząt tytuł mistrzowski w kategorii klas trzecich wywalczyła Karolina Kapula tuż przed Aleksandą Sobótką. W drugich klasach drugie miejsce zdobyła Nikola Adamczyk, czwarte Natalia Adamczyk a piąte Martina Sanetra. Wśród pierwszoklasistek wygrała Dorota Sanetra przed Klaudią Kalus. Z pośród chłopców awans wywalczyli: Fabian Smuda klasa trzecia – miejsce trzecie, Karol Białoń klasa druga – miejsce czwarte oraz Daniel Buzala klasa pierwsza również miejsce czwarte.

Doskonały występ sportowców z PG2

Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie w powiatowych zawodach w lekkoatletyce. Wywalczyliśmy aż 14 awansów do finałów wojewódzkich. W Opolu będziemy najliczniejszą reprezentacją z pośród wszystkich szkół gimnazjalnych naszego powiatu.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony