Joomla Free Template by FatCow Hosting

Kolekcjonerzy wiedzy – mistrzowie eksperymentów

Nasza szkoła bierze udział w projekcie:

 


 

Chemia w Opolu

W dniu 5.11.2015 odbyła się wycieczka edukacyjna do Opola . Udział w niej wzięli uczniowie naszego gimnazjum uczestniczący w projekcie „Gimnazjalny Inkubator Talentów”. Uczestniczyli oni w zajęciach laboratoryjnych prowadzonych przez pracowników Katedry Chemii Uniwersytetu Opolskiego : Panią dr Annę Kusakiewicz-Dawid oraz Panią dr Mariettę Białoń.

Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł

W ramach kampanii w szkole zorganizowano akcję pn. ,,Stop z agresją”. Uczniowie i rodzice otrzymali ulotki informacyjne na temat sposobów zapobiegania przemocy.

Z wizytą na wydziale filologicznym

Grupa uczniów naszej szkoły uczęszczających na zajęcia z języka niemieckiego i angielskiego kolejny raz wzięła udział w wyjeździe do Opola w ramach projektu „Gimnazjalny Inkubator Talentów”. Tym razem młodzież pojechała na wykłady do Opola na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Opolskiego w Collegium Maius . Uczniowie mieli okazję wziąć udział w wykładach dotyczących zagadnień z zakresu językoznawstwa.

 

Wycieczka do Chorzowa

Uczniowie biorący udział w programie "Gimnazjalny Inkubator Talentów" mieli okazję odwiedzić Chorzów. W tym śląskim mieście nasza młodzież odwiedziła największe i najstarsze planetarium w Polsce. Uczniowie wzięli tam udział w pasjonujących, "gwiezdnych" widowiskach.

Z wizytą w Krakowie

Dnia 06.11.2015 br. uczennice oraz uczniowie PG 2, którzy biorą udział w zajęciach dodatkowych z języków obcych, tj. z języka niemieckiego oraz z języka angielskiego w ramach projektu „Gimnazjalny Inkubator Talentów” po raz kolejny mieli okazję pojechać do Krakowa. Na początku wyprawy uczestnicy zwiedzali Stare Miasto wraz z przewodnikiem. Spacerując po mieście uczniowie zwiedzili wiele ciekawych miejsc.

Publiczne Gimnazjum nr 2

ul. Kwiatowa 7
47-300 Krapkowice
tel. 77 466 13 33
pg2@krapkowice.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Materiały do publikacji proszę przesyłać na adres:
lukhend2@eszkola.opolskie.pl

 

Redakcja strony